کانکس راکو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کانکس سوپر مارکت

کانکس سوپر مارکت
اشتراک گذاری :

کانکس سوپر مارکت نوع سازه با کاربری گوناگون و متریال و امکانات خاص می باشد . کانکس سوپرمارکت در چند نوع مختلف و برای مکان های گوناگون استفاده می شود . کانکس سوپر مارکت در ابعاد و اندازه های مختلف قابل ساخت است . کانکس سوپر مارکترا میتوان به عنوان کانکس دکه روزنامه فروشی ، کانکس گل فروشی و کانکس میوه فروشی نیز استفاده کرد . کانکس سوپرمارکت از جمله سازه هایی است که در سطح شهر و مناطق پر رفت و آمد بسیار دیده می شود .

خرید کانکس سوپر مارکت نیاز به سفارش و انجام ساخت سازه طبق سلیقه مشتری دارد به همین منظور گروه صنعتی سیبا سازه در قسمت فروش کانکس سوپر مارکت دقیقا مطابق نیاز مشتری قدم برمی دارد .کانکس سوپر مارکت از لحاظ عایق بندی و گرما و سرما بسیار مقاوم بوده و در عین حال نمای های بسیار مختلفی دارد . کانکس سوپر مارکت شرکت کانکس ساز به عنوان یکی از پرفروش ترین کانکس ها می باشد .

در ابتدا مهمترین نکته برای تهیه یک کانکس سوپرمارکت ابعاد آن می باشد که این نیز بستگی به میزان فضایی است که در محل از طرف ارگان وابسته یا شهرداری برای این منظور در اختیار ما قرار داده باشند. بطور معمول ابعاد کانکس سوپر مارکت از یک کیوسک 2.5*3 تا 3*10 متغییر است و هر چه فضا بیشتر باشد قطعا محصولات متنوع تری و در نهایت خدمات بهتری را می تواند عرضه کند که منجر به فروش بیشتر و استقبال اهالی منطقه از آن خواهد گردید.برای دسترسی خریداران به محصولات در حالتی که ابعاد بزرگ باشد می توان از یک درب نفر رو برای ورود خریداران استفاده کرد و در صورتی که فضا کوچک باشد می توان یک کانتر فروش با شیشه بزرگ سکوریتی جهت دیده شدن محصولات در نمای اصلی تعبیه نمود تا خریداران از بیرون محصول مورد نظر خود را دیده و انتخاب نمایند و شخص فروشنده از طریق بازشوی کوچکی که در شیشه تعبیه شده آن را تحویل خریدار دهد.تمامی بازشو ها در کانکس سوپر مارکت می بایست توسط کرکره های برقی در ساعات شب پوشانده شده و همچنین سایه بان هایی برای جلوگیری از تابش مستقیم خورشید به فضای داخلی بهتر است تعبیه گردد که در هنگام بارندگی نیز می تواند مانع از ریزش باران به جلوی درب ورودی یا محل فروش محصول در کانکس سوپر مارکت گردد.

تمامی حقوق محفوظ است