کانکس راکو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کانکس خوابگاهی

کانکس خوابگاهی
اشتراک گذاری :

کانکس خوابگاهی یا کمپ خوابگاهی به کانکسی اطلاق میگردد جهت استراحت پرسنل مورد استفاده قرارگرفته و کانکس خوابگاهی بصورت کانکس خوابگاهی کانکس، کانکس خوابگاهی دو طبقه، کانکس خوابگاهی دو تکه و کانکس کمپ خوابگاهی طراحی و به فروش میرسد.درکانکس خوابگاهی جهت رفاه حال پرسنل تختخوابهای یک طبقه و دو طبقه، سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه تعبیه میگردد.
کانکس خوابگاهی اکثرا دارای چند اتاق و یا بصورت سالنی بوده و بیشتر در پروژه های پتروشمی، فرودگاه ها، مراکز نظامی، پروژه های عمرانی بوده و قیمت کانکس خوابگاهی بسته به نوع متریال مصرفی متغییر میباشد.

کانکس خوابگاهی از نظر ابعاد و امکانات به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. گاها دارای دو اتاق و یک راهرو بوده که در قسمت راهرو سرویس ها و آبدارخانه وجود دارد و گاها نیز بصورت یک سازه یکپارچه بزرگ متشکل از اتاق های متعدد و آشپزخانه مر کزی می باشد.در برخی موارد نیز دارای امکانات متفاوت و بصورت سلسله مراتب اداری بوده که کانکس خوابگاه مهندسین و مدیران پروژه دارای شرایط اختصاصی و کانکس کارگری دارای امکانات عمومی تری بوده و محل قرار گیری آنها نیز با یکدیگر متفاوت است.برای تهیه چنین سازه ای می بایست ابتدا با توجه به سرانه یا همان تعداد نیرو های مستقر در پروژه که هنگام شب در همان محل اسکان خواهند یافت مشخص گردد و سپس گروه های کاری هم کار یا هم رده را می بایست تفکیک نمود تا مدیران و مهندسین در یک بخش و نیرو های کارگری نیز در بخش های دیگر اسکان داده شوند. همچنین ممکن است برای استفاده حداکثری از فضا در برخی اتاق ها از چند تخت خواب بجای یک تخت استفاده شود تا نیرو های بیشتری را بتوان از این طریق در کانکس خوابگاهی اسکان داد.

تمامی حقوق محفوظ است