کانکس راکو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کانکس بوفه

کانکس بوفه
اشتراک گذاری :

کانکس بوفه یا همان کانکس دکه قابلیت یک فروشگاه را دارا بوده و اکثرا این کانکس بصورت کانکس بوفه ثابت طراحی و تولید میگردد. کانکس بوفه دارای سیستم گرمایش و سرمایش، یخچال، ظرفشویی، کابینت، محل خرید مشتری، ویترین و ….. بوده و کانکس بوفه بصورت کانکس بوفه نما کامپوزیت، کانکس بوفه فایبرگلاس، کانکس دکه روزنامه فروشی، کانکس دکه فروش بلیط، کانکس بوفه نما گالوانیزه مورد استفاده قرار میگیرد.

کانکس بوفه قابلیت یک فروشگاه را دارا بوده و معمولا این کانکس تمامی نیارهای فروشگاه سیار را تامین میکند.
کانکس بوفه دارای امکانات فوق میباشد.
۱- یخچال فریزر
۲- ویترین
۳- قفسه بندی داخلی کانکس
۴- محل خرید
۵- سیستم تهویه
۶- کابینت هوایی و زمینی
۷- ظرفشویی

کانکس بوفه نوعی کیوسک فروشگاهی است با این تفاوت که وظیفه خدمات رسانی به اعضای یک نهاد یا مجموعه خاص مانند یک مدرسه یا دانشگاه را دارد و در بعضی مواقع چند نوع خدمات مشابه را بصورت موازی ارائه می کند.خدماتی مانند فروش تنقلات و در کنار آن نیز فست فود و غذا های آماده نیز امکان دارد ارائه کند.در بعضی موارد مانند بوفه های دانشگاه ها امکان دارد خدماتی مانند کپی ، تایت و پرینت نیز به دانشجویان عرضه کند.این تنوع خدمات کاملا به محل قرار گیری کانکس و ابعاد و مراجعین آن بستگی دارد و به راحتی می توان با یک کیوسک چند مورد از نیاز های یک مجموعه را هم زمان با حداقل هزینه و نیروی انسانی برطرف نمود.
پیشنهاد می شود در صورتی که در یک کیوسک قصد ارائه چند خدمات را بصورت موازی داریم از پیش این مورد برسی و تفکیک فضایی مناسبی توسط پارتیشن های داخلی صورت گیرد تا تداخلی در هنگام استفاده بین مراجعه کنندگان و متصدیان کانکس بوفه پیش نیاید و هرکدام به راحتی به فعالیت خود ادامه دهند ، همچنین استند ها و متعلقاتی که در خارج از بوفه قرار میگیرد مزاحمتی برای عابرین و مراجعین ایجاد ننماید.پیشنهاد ما برای کاربری های اختصاصی خوراکی کانکس فست فود می باشد که برای این منظور طراحی شده اما در نوع بوفه معمولا تنقلات و مایحتاج روزانه بفروش می رسد و عملا در آن تهیه غذا صورت نمی گیرد.

تمامی حقوق محفوظ است