کانکس راکو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کانکس چوبی

کانکس چوبی
اشتراک گذاری :

کانکس چوبی به کانکسی گفته میشود که دیواره های خارجی و داخلی آنها از چوب میباشد و کاربری این نوع کانکسها برای استفاده از کانکس ویلا، کانکس مسکونی، کانکس اضافه بنا در باغ ، پارکها ،مراکز توریستی میباشد. در گذشته در جنگلها و بسیاری از مناطق سرسبز شهروندان برای اسکان و محل زندگی خود از کلبه های چوبی استفاده میکردند و در حال حاظر هم در بعضی از مناطق شمال کشورمان هنوز از این کلبه های چوبی زیبا استفاده میگردد.

با پیشرفت تکنولوژی در صنعت کانکس، استراکچر این نوع کلبه ها از سیستم چوب به آهن تغییر کرده و کانکس چوبی با دیتایل جدید بوجود آمد. نمای داخلی این نوع کانکس از دیوارپوش روکشدار یا لمینیت بوده و نمای خارجی کانکس چوبی از چوب های ترموود یا چوب روسی میباشد که نمایی رویایی را به ارمغان می آورد .از مزایای این روش می توان به زیبایی بسیار بالای ظاهری آن اشاره نمود و از معایب آن نیز بالا بودن هزینه های تولید به علت استفاده از چوب طبیعی و مشکل بعدی نیز اشتعال پذیری این نوع کانکس اشاره کرد که خب متریال چوب به علت ذات خود قابل اشتعال بوده و گریزی از این امر نیست.بطور کلی ما استفاده از چوب طبیعی را به عنوان متریال مکمل در نما توصیه می کنیم که بصورت ترکیبی با مصالحی مانند کامپوزیت یا سایدینگ ترکیب شود و ساخت کانکس با نمای چوب بصورت کامل را به دلیل هزینه های بالا و از طرفی بحث امنیت سازه و دیگر مسائلی که پیشتر گفته شد توصیه نمی کنیم

تمامی حقوق محفوظ است