کانکس راکو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کانس با آبدارخانه

کانس با آبدارخانه
اشتراک گذاری :

زمان های زیادی وجود دارد که وجود یک بخشی به عنوان آبدار خانه در کانکس الزامی می باشد. کانکس با آبدارخانه یکی از انواع کانکس ها می باشد که اغلب برای کانکس های مدیریتی و کانکس های دیگر که مدیران و یا مشتریان خاص در آن رفت و آمد دارند مورد استفاده قرار می گیرد. البته باید توجه داشت که با توجه به ابعاد کانکس با آبدارخانه ، میزان خدمت رسانی و خدمات دهی در آن متفاوت خواهد بود. بطور کلی از آبدارخانه هایی که در کانکس ها تعبیه می شود، برای سرویس دهی های مختصر در حد رفعه نیاز های اولیه مانند تهیه چایی، گرم نمودن غذا و ... استفاده می گردد.

در تحقیقات به عمل آمده بخش زیادی از وقت مفید کارکنان صرف درست کردن و به عمل آوردن چای و قهوه شده و در وعده های غذایی نیز وقت بسیاری از آنان را تبدیل به تایم کاری غیر مفید می کند.از این رو اداره جات تصمیم گرفتند برای حل این مشکل یک آبدارخانه به فضای اداری خود همراه با یک شخص که مسئول آن باشد اضافه کنند تا بطور ویژه این مسئولیت را برعهده گیرد تا نیروی متخصص وقت خود را بیشتر به انجام امور تخصصی محول شده اختصاص دهد.
آبدارخانه های موجود در این نوع سازه ها به صورت های مختلف و با امکانات متفاوتی می تواند باشد.بطور مثال هم می توان فضایی کاملا تفکیک شده با پارتیشن را برای این منظور در نظر گرفت که در آن یک میز نهارخوری و امکاناتی این چنین را تعبیه نمود که خب دارای مزیت های خوبی می باشد و مانع از پیچیدن بوی غذا در فضای اداری و دیدن پرسنل هنگام صرف غذا می گردد

تمامی حقوق محفوظ است