کانکس راکو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کانکس نظامی

کانکس نظامی
اشتراک گذاری :

 کانکس نظامی یکی از محصولات کانکس راکو برای نیرو های مصلح با کاربری های مختلف می باشد.مهمترین کاربری این نوع سازه ها انبار آذوغه ، اسکان پرسنل ، نگهبانی و دیدبانی و گاها انبار مهمات می باشد.همانگونه که از توضیحات بر می آید ابعاد این سازه با توجه به کاربری آن مشخص می گردد اما جنص و مصالح بکار رفته در آن ، در اکثر مواقع یکی و از نوع ساندویچ پانل می باشد که بتواند با تمامی شرایط اقلیمی دشوار هماهنگ گشته و در هرمکانی قابل استفاده باشد زیرا به دلیل اینکه استفاده کنندگان نیرو های نظامی بوده و مدام در حال تغیر مکان از جایی به جای دیگر می باشند امکان دارد یک سازه مدتی در یک منطقه آبوهوایی سرد و کمی بعد تر در یک منطقه گرمسیر مورد استفاده قرار گیرد.

رنگ کانکس نظامی نیز در اکثر مواقع به رنگ خاک و از نوع مات می باشد تا بتواند استتار خوبی بین مابقی تجهیزات نظامی بوجود آورد، البته در بعضی مواقع که برای استفاده در مناطق جنگلی طراحی می شود رنگ آن از نوع استتار سبز می باشد که از دید هواپیما و ماهواره ها شبیه درختان شود.و براحتی نتوان آن را از بالا شناسایی نمود.به همین منظور پیشنهاد می شود در هنگام ساخت حتما از رنگ های مات استفاده شود تا نور خورشید را منعکس نکرده و باعث شناسایی آن نشود.از دیگر تفاوت های مهم این سازه با کانکس های معمولی ، ارتفاع بلند تر دیواره ها و یا استفاده از ورق فلزی یا آلومینیومی در کف آن بجای کفپوش پارکتی ، استفاده از درب های ساندویچ پانل یخچالی بجای درب های معمولی و هواکش و دمپر های مخصوص اشاره کرد.

کانکس نظامی باکانکس معمولی متفاوت است. از مشخصات کانکس نظامی می توان به این موارد اشاره کرد: ارتفاع دیواره های آن ها بلندتر بوده و کف آن ها توسط ورق های آهنی و یا آلمینیوم بجای کف پوشانده میشوند. درب های آن ها از نوع ساندویچ پانل است. و معمولا از پنجره استفاده نمیشود و در صورت استفاده توسط تورهای مخصوص پوشانده شده تا مانع ورود ترکش شوند و در تمامی آن ها از دمپرها و هواکش های مخصوص بهره برده میشود.

تمامی حقوق محفوظ است