کانکس راکو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کانکس نمازخانه

کانکس نمازخانه
اشتراک گذاری :

به دلیل بالا بودن هزینه ی ساخت مساجد ،کانکس نمازخانه می تواند بهترین  جایگزین و گزینه ی مناسب  ، برای انجام فریضه ی نماز باشد.کانکس نماز خانه در مکان های مختلفی از جمله جاده های بین راهی و شهری، پارک ها ،  مکان های تفریحی و مذهبی ، رستوران ها ، اداره جات و .. نصب می شود.کانکس ساز با استفاده از متریال درجه یک و عایق بندی مناسب  در کانکس نمازخانه مقاومت  و استحکام در برابر شرایط جوی بلایای طبیعی را در نظر گرفته است .

طراحی کانکس نمازخانه از زیبایی فوقع العاده ای برخوردار است  بروی دیوار پوش ها امکان نصب تابلوهای دینی و نگارش اسم های خداوند و دعاها  برروی دیوارها از دیگر ویژگیهای کانکس نمازخانه میاشد,استفاده از متریال قابل شست و شو دیواره ها و کف در استار کانکس این امکان را میدهد که این مکان مقدس همیشه پاکیزه نگهداری شود که در اندازه ها و طرح های گوناگونی طبق سفارش مشتری ساخته می شود . کانکس نمازخانه همچنین قابل حمل و نقل می باشد و در صورت لزوم می توان آن را ازمکانی به مکان دیگر منتقل کرد .کانکس ساز در کانکس نمازخانه  با تجهیز سرویس بهداشتی و وضو خانه امکانات ضروری را تعبیه و جانمایی میکند .

ابعاد و نوع قرارگیری کانکس نمازخانه کاملا به میزان مساحتی بستگی دارد که برای آن درنظر گرفته و فضا به ما اجازه میدهد و محدودیتی در تولید برای ابعاد آن وجود ندارد.اما بهتر است در جاده های بین شهری در محلی نصب شود که کاملا دید داشته باشد و محلی برای پارک خودرو ها در جلوی آن تعبیه شده باشد.برای اطلاع و دید مناسب تر اتومبیل های عبوری می بایست در فاصله یک کیلومتر قبل از رسیدن به کانکس نمازخانه یک تابلو در حاشیه راه نصب و محل نمازخانه را اطلاع دهد تا خودرو ها بتوانند سرعت خود را کم و در جلوی سازه توقف کنند.همچنین می بایست سرویس بهداشتی و وضو خانه ای در کنار آن وجود داشته باشد که میتوان از یک کانکس مجزا در کنار آن برای این منظور استفاده و یا بخشی از همان نماز خانه را به این امر اختصاص داد و به وسیله راهرو و پارتیشن از یکدیگر این فضا ها را تفکیک نمود.همچنین برای آب مورد نیاز نمازگزاران برای وضو گرفتن نیز می توان از تانکر های ذخیره آب استفاده نمود.

تمامی حقوق محفوظ است