کانکس راکو

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کانکس کشاورزی

کانکس کشاورزی
اشتراک گذاری :

کانکس کشاورزی یکی دیگر از انواع کانکس های پرفروش است که به دلیل موقعیت اقلیمی خاص کشور ایران و رونق کشاورزی، از تعداد سفارشات زیادی برخوردار است.کانکس کشاورزی به عنوان محل استراحت کارگران و یا انبار برای وسایل کشاورزان است. با توجه به سفارش مشتری کانکس کشاورزی می تواند امکاناتی مثل سرویس بهداشتی و یا تخت خواب نیز داشته باشد. در این کانکس ها که می تواند برای مدت طولانی در یک جا باشد می توان کار زیرسازی را انجام داد.

بطور معمول کانکس کشاورزی دارای دو پنجره و یک درب می باشد اما بنا به درخواست و نیاز مصرف کننده می توان پلان آن را بصورت اختصاصی و با تعداد درب و پنجره های بیشتر تولید نمود اما معمولا همین تعداد جوابگوی نیاز می باشد.ارتفاع کانکس کشاورزی نیز در کمترین قسمت که کناره های دیوار طولی می باشد از داخل 2 متر و بیشترین قسمت که وسط سقف شیبدار است 2.4 متر است که برای مصارف اسکان کارگری و کشاورزی مناسب بوده و همچنین در صورت نیاز می توان ارتفاع آن را نیز بنا به نیاز در هنگام تولید بلند تر در نظر گرفت. با توجه به مواد اولیه عایق استفاده شده این کانکس ها در برابر انتقال گرما و سرما به داخل مقاوم و عایق هستند.کانکس کشاورزی در حقیقت امکاناتی نظیر کانکس کارگری دارند.

تمامی حقوق محفوظ است